Zing mee in projectkoor bij samenzangavonden

Samen met het TV-programma ‘Nederland Zingt’ organiseert de Protestantse Kerk in Nederland vijf samenzangconcerten in december. En jij kunt meezingen. Samen met Lucas Kramer en Pearl Jozefzoon wordt een aantal prachtige kerstliederen ingestudeerd. Zing je graag? Meld je dan aan voor het projectkoor.

Samen zingend op weg naar Kerst

Ervaring met koorzang is niet per se nodig, alleen een grote dosis enthousiasme en plezier in zingen. Een moment om te ontmoeten, samen te zingen en elkaar te bemoedigen in het geloof. Een paar uur voor het concert begint studeer je met het koor een paar liederen in. Hiermee ondersteunt het koor de solisten tijdens het concert. Daarnaast wordt een aantal minder bekende kerstliederen ingestudeerd.

Klik voor meer informatie en aanmelding hier.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.