Zes films voor de Veertigdagentijd / afgelast

Helaas, onderstaand bericht is niet meer van toepassing. Afgelast vanwege de verlenging van de lockdown.

Onder voorbehoud natuurlijk, maar er staan weer zes films in het Hilversumse Filmtheater geprogrammeerd voor de veertig dagen voor Pasen. Een traditie die hopelijk haar tiende jaar in successie gaat beleven. Deze keer films die laten ervaren wat lijden en opoffering kunnen brengen. Iedere film wordt ingeleid en kort nabesproken.

Filmtheater Hilversum is momenteel vanwege de coronamaatregelen gesloten tot 10 februari. Begin februari zal via een nieuwe persconferentie van de overheid duidelijk worden of bioscopen en filmtheaters weer open mogen gaan. Mocht dit het geval zijn, dan gaat dinsdag 23 februari in het filmtheater de filmreeks FILM & RELIGIE, Films in de Veertigdagentijd, van start.

Programma onder voorbehoud

  • di 23 februari: 13u30 en 20u30 –  JEANNE d’ARC van Bruno Dumont, inleiding: Jurjen Zeilstra
  • di 2 maart: 13.30 en 20.00 – THE GREEN MILE van Frank Darabont, inleiding: Kaj ten Voorde
  • di 9 maart: 13.30 en 20.30 – DAS SCHWEIGENDE KLASSENZIMMER van Lars Kraume, inleiding: Heleen Weimar
  • di 16 maart: 13.30 en 20.30 – THERE IS NO EVIL van Mohammad Rasoulof, inleiding: Jurjen Zeilstra
  • di 23 maart: 13.30 en 20.30 – LOURDES van Thierry Demaizière, Alban Teurlai, inleiding: Wim Vlooswijk
  • di 30 maart: 13.30 en 20.30 – CORPUS CHRISTI van Jan Komasa, inleiding: Marieke Ridder

Kaartjes

Als het filmtheater vanwege de geldende overheidsmaatregelen pas later open kan gaan, dan komen delen ervan of het complete programma te vervallen. Bij doorgang zal de kaartverkoop plaatsvinden via www.filmtheaterhilversum.nl. Kaarten zijn enkel te koop via de website. Reserveren is niet mogelijk.
De filmcyclus is een samenwerking van Filmtheater Hilversum, de Regenboogkerk en de Oud-katholieke parochie Sint Vitus.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.