Zes bijzondere vespers in de 40-dagentijd

Woensdag 17 februari a.s. van 19.30-20.00 uur is de eerste van zes oecumenische vespers in de Veertigdagen tijd, de tijd op weg naar Pasen. Tijdens de lockdown zijn de vespers online te volgen. Een samenwerking van de protestantse wijkgemeente De Morgenster en de rooms-katholieke parochie H. Hart – H. Joseph.

René Rosmolen en Joseph Hadyn

Thema dit jaar zijn de zogenoemde zeven kruiswoorden. Jezus sprak zeven zinnen aan het kruis. De verschillende evangeliën getuigen daarvan. Kunstenaar René Rosmolen heeft de weg van Jezus naar en aan het kruis verbeeld in indrukwekkende pasteltekeningen. Deze tekeningen zijn tijdens de vespers te zien. Componist Joseph Hadyn verklankte Jezus’ kruiswoorden. Elke vesper zal een kruiswoord van hem te horen zijn.
De link voor de livestream: https://www.morgensterhilversum.nl/kerkdiensten_uitgezonden

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.