Zangavond met liederen van Frits Mehrtens

Precies honderd jaar geleden werd de kerkmusicus Frits Mehrtens geboren. Reden voor de Regenboogkerk om stil te staan bij diverse geliefde liederen waarvan hij de melodieën schreef. Op donderdag 29 september van 20u00 – 22u00 uur is er in de Regenboogkerk een zangavond waarin de liederen van Frits Mehrtens klinken.

Jezus die langs het water liep

Onder meer worden gezongen ‘Jezus die langs het water liep’, ‘Alles wat over ons geschreven is’, ‘De aarde is vervuld’ en ‘Zingt voor de Heer een nieuw gezang’. Een zanggroep onder leiding van Arno Rog begeleidt de samenzang, Wim Kloppenburg vertelt over de achtergrond van de liederen. Heleen Weimar licht bijzonderheden in de teksten toe. Er is ook een kleine expositie. Alle liefhebbers van de liederen van Frits Mehrtens zijn van harte uitgenodigd.

Regenboogkerk, Nassaulaan 22 Hilversum

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.