Yubben over leegte

In haar afsluitende bijeenkomst buigt de Yubben groep zich over de vraag Waarom voelen we ons zo leeg? Psychiater en auteur Esther van Fenema gebruikt deze vraag als ondertitel voor haar boek het verlaten individu. Ze onderzoekt in dit boek de rol van de zeven hoofdzonden in onze tijd en voegt er één aan toe die kenmerkend is voor nu: leegte. Hoewel dit op het eerste oog een weinig opwekkend thema lijkt te zijn, zullen we zeker ook stilstaan bij haar nieuwste boek: de leegte voorbij, op zoek naar een verhaal wat ons verbindt.
Iedereen tussen de 20 en 40 jaar is van harte welkom op zondag 7 juli starten we om 18.00 uur met een gezamenlijke maaltijd en om 20.00 uur beginnen we met ons onderwerp. Locatie is de Bethlehemkerk. Aanmelden kan bij ds. Aster Abrahamsen.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.