Yubben met Jesus Christ Superstar

Zondag 7 april komen de Yubben bij elkaar. We kijken op deze zondag na Pasen samen naar Jesus Christ Superstar en toetsen deze kritisch aan de Bijbel. Natuurlijk praten we ook over wat de film met ons doet, welke thema’s we terugzien en of de film nog relevant is voor onze tijd.

Yubben staat Young Urban Believers. Het zijn jonge mensen die in een stedelijke omgeving wonen en geloven (of twijfelen of zoeken of …). Voel jij je aangesproken? Kom dan zeker een keer kijken en meedoen.

Vanaf 18.00 uur ben je welkom voor het eten, we starten dan meteen met de film. Voor meer informatie en aanmelden neem contact op met ds. Aster Abrahamsen

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.