Word jij taalvrijwilliger voor Oekraïense vluchtelingen?

De diakenen van De Morgenster roepen mensen op zich aan te melden als taalvrijwilliger voor Oekraïense vluchtelingen.

Zij schrijven: ‘Achter het gebouw van de brandweer op de Kamerlingh Onnesweg ligt het Philipshof. Hier wonen sinds kort Oekraïners die uit het hele land en Hilversum hier een slaapkamer hebben gekregen. Koken is er niet mogelijk, douchen buiten, dus basic. Gelukkig zijn er ruimtes voor kinderopvang, een eetzaal en een jongerenplek.’

Taalcafé

‘Het taalcafé is op 23 mei gestart. 95 deelnemers hebben zich in groepjes verspreid over twee zalen. Vanaf 30 mei is er iedere dinsdagavond om half acht in de ene zaal een klassikale les door een NT2 docent en in de andere zaal taalcafé in kleine groepjes. Ook wordt er om Engelse les gevraagd. Heb je zin om een keer mee te doen, van harte welkom! Aanmelding via meedoen@vizzion.nl. Daarnaast is er een wandel vrijwilligers groep gestart.’

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.