Winterkleding en vrijwilligers voor taallessen gevraagd

Voor nieuwe vluchtelingen in Hotel Gooiland is dringend winterkleding nodig, vooral herenkleding. Er is grote behoefte aan winterjassen, broeken, joggingbroeken, sokken, nieuw ondergoed, schoenen en sneakers maat 42 tot en met 45, handschoenen, mutsen en sjaals.
Je kunt ze inleveren bij Toos van Eijk, gemeentelid van de Regenboogkerk, Wernerlaan 11, tel. 06 2096 9020. Bij voorbaat dank!

Nederlandse taallessen

Daarnaast zijn er vrijwilligers nodig die Nederlandse taallessen willen geven. Ervaring is niet nodig, alleen enthousiasme! Als je geïnteresseerd bent of vragen hebt neem contact op met Annemarie Busser via dit mailadres of met Toos van Eijk, 06 2096 9020.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.