Willem Nijsse start bijbelvlogs in lockdowntijd

Willem Nijsse grijpt de lockdown aan om te starten met een serie interactieve bijbelvlogs. In deze week van de lockdown is hij direct begonnen. Inmiddels staan er al twee vlogs op de site van de Hilversumse Diependaalse kerk, de kerk waar Nijsse predikant is.

Hij behandelt bijzondere verhalen uit de bijbel, waaronder het levensverhaal van Jacob. Hij zegt daarover: ‘Het is mooi om juist in lockdowntijd de aandacht te kunnen verplaatsen naar personen in andere tijden, in tijden met andere sores.’ Iedere week verschijnen er twee vlogs.
Telkens is het mogelijk onder de video opmerkingen te maken en vragen te stellen. In de volgende vlog komt Nijsse daarop terug. ‘Een manier om nu met elkaar in contact te blijven’, zo zegt hij in zijn eerste vlog.

Nieuwsgierig? Klik hier voor de vlogs.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.