Een paaskaars voor thuis

In de Hilversumse Bethlehemkerk bestaat alle lange tijd de traditie om voor thuis een paaskaars bestellen. Het zijn prachtige kaarsen die elke dag verwijzen naar het feest van Pasen. Wil jij ook een paaskaars bestellen? Doe dat uiterlijk 6 maart. Er zijn zes verschillende kaarsen voor 2022 in verschillende hoogten. Meer informatie vind je hier.

De paaskaars is een kaars die in de paasnacht voor het eerst wordt ontstoken. De kaars symboliseert in katholieke en in protestantse kerken het licht van de verrezen Christus. De kaars is versierd met onder meer de Griekse letters alfa en omega, het jaartal en het kruis.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.