Welkom in de Kliederkerk

Er is weer Kliederkerk. Kinderen en volwassenen ontdekken samen op een creatieve manier verhalen uit de Bijbel. Speciaal voor kinderen tot 12 jaar, samen met hun mama’s, papa’s, grootouders, vriendjes en vriendinnetjes.

Op zondag 12 november is iedereen welkom in de Kliederkerk vanaf 14u45 in de Bethlehemkerk. Het thema deze keer: ‘Groen is gras’. Het Kliederkerk-team zegt daarover: ‘Het gaat over zorgen voor een goede aarde, een veilig thuis voor alles wat leeft. Als wij veranderen, verandert de wereld om ons heen met ons mee. Wij gaan met elkaar vieren, knutselen, spelen en natuurlijk pannenkoeken eten!’ Aanmelden kan tot en met 10 november via kliederkerk@bethlehemkerk.nl

Pannenkoeken bakken

Het team is op zoek naar naar mensen die pannenkoeken willen bakken. Ook knutselmateriaal is welkom, zoals: schone, kapotte panty’s, hooi, stro, graszaad, dennenappels en bamboestengels. Leg contact via kliederkerk@bethlehemkerk.nl

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.