Wees welkom op nieuwjaarsreceptie Algemene kerkenraad

De Algemene kerkenraad nodigt alle leden van de Protestantse gemeente Hilversum uit voor de nieuwjaarsreceptie. De receptie vindt digitaal plaats op maandag 11 januari om 20u00.

Waarnemend voorzitter Erik van Halsema opent de receptie. Vervolgens ontmoeten deelnemers elkaar in verschillende kleine groepen in drie rondes van telkens acht minuten. Een mooie gelegenheid om elkaar een gezegend nieuwjaar toe te wensen en kort uit te wisselen wat we van het komend jaar verwachten.

Meld je aan voor de nieuwjaarsreceptie via communicatie@pknhilversum.nl. Vervolgens ontvang je een link van het programma Zoom. Met deze link neem je maandagavond deel aan de receptie. Van harte uitgenodigd!

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.