Wat vond jij van de serie Scheppingsdagen?

Zeven zondagen achtereen stonden de kerkdiensten in het teken van de scheppingsdagen. Telkens een nieuwe scheppingsdag uit het Bijbelboek Genesis. Hoe heb jij dat ervaren? Praat daarover mee op 3 december om 19u30.

Erik van Halsema houdt een nagesprek over de serie. Zijn voor jou de scheppingsdagen in een ander licht komen te staan? Wat betekenen deze Bijbelse verhalen voor jouw visie op onze schepping, op de klimaatdiscussie? Praat mee via een zoomsessie op donderdagavond 3 december van 19u30 tot 20u15. Heb je belangstelling? Van Erik ontvang je de zoom-link. Meld je via een mail aan hem.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.