Wat doet een lockdown met ouders? Ouders met elkaar in gesprek

Foto: Julia M Cameron/Pexels

De pandemie en alle maatregelen maken het voor ons allemaal een hele lastige tijd. Voor jongeren en hun ouders zeker ook. Er is zo weinig mogelijk. Er ontstaan wel mooie initiatieven maar de beperkingen voeren toch vaak de boventoon.

Jeugdwerker Renate Japenga gaat daarover met ouders van jongeren in gesprek. Wat doet de pandemie met jongeren en ouders? Hoe voelen zij zich? Waar zijn mogelijkheden? Wat is moeilijk? En heeft de kerk of je geloof nu iets te bieden of helemaal niet?

Het gesprek is op 23 februari van 20u00 tot 21u30. Wij doen het via zoom. Ouders kunnen zich opgeven bij Renate tot 21 februari via haar mailadres.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.