‘Wandelen met…’ gaat weer beginnen

foto: Marta Wave / Pexels

De Regenboogkerk kent de traditie van ‘Wandelen met…’. Met elkaar een wandeling van ongeveer twee uur plus koffie. Van het kabinet kunnen vanaf 16 maart vier volwassenen met elkaar in de buitenlucht sporten. Dat betekent dat ‘Wandelen met…’ weer kan worden opgepakt. Ook deelnemers van buiten de Regenboogkerk zijn van harte welkom.

zaterdag 27 maart

Kom op zaterdag 27 maart om 10u00 naar de eerste parkeerplaats links aan de Larenseweg, na de Den Uyl rotonde. We wandelen van 10u00 tot 12u30 uur met onderweg ergens koffie in de frisse lucht. Neem wel 3 euro mee voor de koffie. Geef je uiterlijk donderdag 25 maart op bij Conny via connyroozendaal@hetnet.nl of of bij Flora via vandijkendaal@hotmail.com.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.