‘Wandelen met…’ langs vijvers van Hilverbeek

De Regenboogkerk kent de traditie van ‘Wandelen met…’. Samen met elkaar wandelen en elkaar spreken op mooie plekken in Hilversum en omgeving. Op 25 september zijn de vijvers van het landgoed Hilverbeek aan de beurt. Het wordt een wandeling van ongeveer twee uur plus koffie. Ook wandelaars van buiten de Regenboogkerk zijn van harte welkom.

Zaterdag 25 september

Kom op zaterdag 25 september om 10u00 naar de ingang van het landgoed aan de Oude Meentweg. De wandeling is van 10u00 tot 12u30 uur met onderweg ergens koffie in de frisse lucht. Neem drie euro mee voor de koffie. Geef je op bij Conny of bij Flora. Klik op de namen voor de mailadressen.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.