‘Wandelen met…’ wederom in bossen Lage Vuursche

Lekker wandelen door de bossen van de Lage Vuursche. Op zaterdag 29 oktober. Net als vorige maand toen het een nattige septemberwandeling werd in een klein groepje. De wandeling was zo mooi dat er een herkansing komt.

Verzamelen om 10u00 in de Kuil van het recreatieterrein Drakestein bij het restaurant ‘Buiten in de Kuil’. De wandeling duurt tot ongeveer 12u30 met onderweg ergens een kopje koffie. Neem daarvoor 3 euro mee. ‘Wandelen met …’ is een initiatief vanuit de Regenboogkerk. Iedereen is van harte welkom om mee te wandelen

Geef je vóór vrijdagavond 28 oktober op bij Flora via dit mailadres of bij Conny via dit mailadres.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.