‘Wandelen met…’ langs de Vecht

Lekker wandelen langs de Vecht om te de lente te beleven. Op zaterdag 29 april. Verzamelen om 10u00 in Vreeland. Rijd de Vreelandseweg richting Vreeland en sla bij de stoplichten linksaf en vervolgens bij de T-kruising naar rechts. Parkeren is daar mogelijk. Verzamelen bij het paadje omhoog. De wandeling duurt tot ongeveer 12u30 met onderweg ergens een kopje koffie. Neem daarvoor 3 euro mee.

‘Wandelen met …’ is een initiatief vanuit de Regenboogkerk. Iedereen is van harte welkom om mee te wandelen. Geef je vóór vrijdagavond 28 april op bij Flora via dit mailadres of bij Conny via dit mailadres.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.