‘Wandelen met…’ bij de Westbroekse Zodden

Lekker wandelen in de natuur bij het Tienhovens Kanaal op zaterdagmorgen 30 september. Hoe gaat het met de trilvenen van de Westbroekse Zodden aan de Kanaaldijk? Staatsbosbeheer heeft daar de laatste jaren hard aan gewerkt.

Verzamelen om 10u00 op de parkeerplaats aan het Bert Bospad. Het pad ligt aan het einde van de Egelshoek bij boerderij ‘Vredebest’. De wandeling duurt tot ongeveer 12u30 met onderweg ergens een kopje koffie. Neem daarvoor 3 euro mee. Trek waterdicht schoeisel en een oude broek aan. De grond kan daar zompig zijn.

‘Wandelen met …’ is een initiatief vanuit de Regenboogkerk. Iedereen is van harte welkom om mee te wandelen. Geef je uiterlijk 29 september op bij Conny of Flora via dit mailadres.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.