Wandelen met… in Lage Vuursche

De Regenboogkerk kent de traditie van ‘Wandelen met…’. Samen met elkaar wandelen en elkaar spreken op mooie plekken in Hilversum en omgeving. Op 27 november is natuur in de Lage Vuursche aan de beurt. Het wordt een wandeling van ongeveer twee uur plus koffie. Ook wandelaars van buiten de Regenboogkerk zijn van harte welkom.

Zaterdag 27 november

Kom op zaterdag 27 november om 10u00 naar de midgetgolf in de Lage Vuursche. De wandeling is van 10u00 tot 12u30 uur met onderweg ergens koffie in de frisse lucht. Neem drie euro mee voor de koffie. Geef je op bij Conny of bij Flora. Klik op de namen voor de mailadressen.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.