Wandelen met…

Zaterdag 30 maart gaan we in de buurt van Hollandsche Rading wandelen. We starten om 10.00 uur vanaf de parkeerplaats Einde Gooi aan de Noodweg. Ga bij de rotonde van de Utrechtseweg, na restaurant De Rading, rechts af richting vliegveld en rij tot aan de Huydecopersweg. Links op de hoek is de parkeerplaats.

Wil je fietsen met Flora naar Huydecopersweg, kom dan om 9.30 uur naar het eind van de Hilvertsweg tegenover de Gouden Regenschool.

We zijn rond 12.30 uur terug. Neem je 3 euro mee voor een kopje koffie of thee onderweg? Geef je uiterlijk vrijdagavond 29 maart op bij Flora of bij Conny.

 

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.