‘Walk & talk’ weer van start

Loop jij mee? Ontmoetingen en gesprekken met elkaar in de frisse buitenlucht. Over diepzinnige onderwerpen en alledaagse zaken. Mooie natuur in de omgeving van De Morgenster in Hilversum Noord. Wandelingen van ongeveer 60 minuten op zondagmorgen in een rustig tempo om de twee weken, te starten op zondag 22 augustus.

De initiatiefnemers – Anke Liefbroer, Jeannet Appelo, Hans en Anke van Vliet – melden het volgende. ‘Alle werkelijke leven is ontmoeting. Met dit citaat van Martin Buber in gedachten gaan we vanaf zondag 22 augustus iedere twee weken op pad. Ontmoetingen en goede gesprekken met elkaar, van diepzinnige onderwerpen tot alledaagse zaken. Doe jij ook mee?’

Om de twee weken

  • Voor wie? Voor iedereen die zin heeft en in staat is om een uurtje te lopen in rustig tempo. Ook als je de zondagse viering gemist hebt, ben je van harte welkom.
  • Duur? Maximaal 60 minuten, dus je bent thuis voor de lunch.
  • Waar? Nabij de Morgenster op de Zuider- of Westerheide.
  • Vertrek? Om 11.15 uur vanaf De Morgenster, Seinstraat 2.
  • Fiets meenemen.
  • Alleen als het hoost van de regen of als het onweert bij vertrek gaat het niet door.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.