Wake Oekraïne in St. Vitus

Donderdagavond 7 april is er wederom een gebed voor Oekraïne. Deze maal in de oud-katholieke St. Vituskerk aan het Melkpad. Voorganger is dominee Willem Nijsse, predikant van de Diependaalse kerk. Een tolk verzorgt de vertalingen vanuit het Oekraïens en het Nederlands. Aanvang 19u00.

In de wake klinken gebeden, liederen en schriftlezingen. Kaarsen worden ontstoken voor slachtoffers van de oorlog in Oekraïne. De wekelijkse wakes zijn een initiatief van de Hilversumse Raad van Kerken. Eerder kwamen mensen bijeen in de Grote Kerk, de o.-k. St Vitus, de r.-k. St Vitus, De Morgenster en de Bethlehemkerk.

Donderdagavond 7 april 19u00 – St Vituskerk – Melkpad 14 Hilversum.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.