Waarom ik mij verzet

Na de avond met Kick Bras rond zijn Bonhoeffer-boek ‘Waarom ik mij verzet’ organiseert ds. Erik van Halsema twee avonden om samen het boek te lezen. Interesse? Stuur Erik van Halsema een berichtje.

De avond met Kick Bras vormde met de dienst op 27 april een tweeluik. De gehele tekst van deze thema-viering rond Dietrich Bonhoeffer staat op de website van De Lichtbron. De dienst van 27 april terugkijken kan via kerkdienstgemist.nl

Data: donderdagavonden 5 juni en 19 juni 2025. Wie niet bij deze avond was of de dienst van 27 april 2025 heeft meegemaakt, kan gewoon deelnemen aan deze avonden.

 

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.