Waar zie jij jezelf over 10 jaar?

Jeugddienst op zondagmiddag 30 mei om 17u00 in de Grote Kerk. Jeugdwerker Janine Petersen-Hoogendoorn gaat met jongeren in gesprek over ‘waar zie jij jezelf over 10 jaar?’

Misschien is die vraag jou wel eens gesteld bij het maken van een studiekeuze of tijdens een sollicitatiegesprek. Opeens moet je even bedenken wat je dromen zijn, waar je goed in bent, hoe je ideale leven eruit ziet en wat je eigenlijk wil bereiken. Wat zeg je dan?

Gods plan

Janine: ‘Christenen denken niet alleen over de vraag: wat is mijn eigen tienjaren plan? Maar denken ook over de vraag: wat is Gods plan met mijn leven? Misschien is die vraag nog wel moeilijker. Heeft God wel een plan? En zo ja, hoe ontdek je dat? Genoeg om over in gesprek te gaan!’

Meld je aan

Jongeren hebben het thema van dienst uitgekozen en verzorgen ook de muziek. Iedereen is van harte uitgenodigd. Jonge mensen tussen de 0-25 jaar die deze dienst echt niet willen missen, kunnen zich voor maandag 24 mei aanmelden bij Janine, jeugdwerker@grotekerkhilversum.nl, dan wordt er een ticket gereserveerd. Na 24 mei is voor iedereen een ticket te reserveren via https://eventix.shop/arrr2483

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.