Vrijwilligers gezocht kerkdiensten Gooizicht

Amaris Gooizicht is op zoek naar vrijwilligers voor de kerkdiensten. Eén keer in de maand op woensdagavond vanaf 18u00. De dienst begint om 18u30 en duurt in de regel 30 tot 45 minuten.

Gooizicht zoekt mensen die revalidanten helpen om vanaf de afdeling naar de kerkdienst te gaan. Daarnaast komt Gooizicht graag in contact met mensen die de dienst met zang en/of pianospel kunnen begeleiden. Interesse? Mail of bel naar de geestelijk verzorgers van Amaris Gooizicht Rita Buijs of Foekje Damstra, via 06-2100 0328 of mail naar dit adres. Klik hier voor meer informatie over Gooizicht.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.