Voor de kerk van morgen

De jongste uitgave van Kerkbrink zet het motto van Actie Kerkbalans centraal: ‘Voor de kerk van morgen’. Kerkbrink is het blad van de Protestantse gemeente Hilversum (PgH). Aan het woord komt de nieuwe jeugdouderling van de Bethlehemkerk, Corné van Zandwijk. Aandacht is er voor de acties Kerkbalans in de zes geloofsgemeenschappen van de PgH.

Afscheid dominee Peter Korver

Bijzonder is het interview dat Annechien Cevaal maakte met dominee Peter Korver. Na ruim twintig jaar voorganger te zijn geweest in De Kapel gaat hij met pensioen. De gemeenteleden van de Kapel, de vrijzinnige geloofsgemeenschap aan de ’s Gravelandseweg, trakteert hij op een boek waarin hij ‘veertig jaar van geloof en werken voor de kerk’ beschrijft. Korver doet dat aan de hand van een dertigtal boeken die voor hem bepalend zijn geweest.

Klik hier voor de jongste editie van Kerkbrink

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.