Voedselbankactie samen met supermarkten

Op zaterdag 11 december organiseert de Bethlehemkerk, net als afgelopen jaren, weer een grote Voedselbankactie.

Bij Albert Heijn op de Heigalerij en bij Lidl en Albert Heijn in Winkelcentrum Kerkelanden vragen deelnemers het winkelend publiek om een paar extra boodschappen te doen voor mensen die het hard nodig hebben. Dit jaar is de actie nog meer nodig dan voorgaande jaren, de Voedselbank ontvangt in deze coronaperiode beduidend minder artikelen dan in andere jaren, terwijl de nood hoog blijft. Eerdere jaren zijn er wel tot 300 kratten ingezameld. 

Klik hier voor meer informatie.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.