Vieringen Bethlehemkerk alleen online

De Bethlehemkerk heeft besloten dat de vieringen voorlopig alleen nog online zijn te volgen. Eerder maakten De Morgenster en de Regenboogkerk die keuze ook al. Dit geldt voor de gehele periode van de lockdown.

Bonny Rem-Veldstra, scriba van de Bethlehemkerk, schrijft op de website: ‘We beseffen dat dit een verdrietige ontwikkeling is. Het is een stap terug. Echter veiligheid gaat voor alles en het grillige verloop van het virus en de veel grotere kans op besmetting door varianten maken dat deze stap noodzakelijk is. We houden moed en vragen Gods nabijheid in de nieuwe situatie.’

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.