Vier verschillende oefeningen met de Bijbel

Dominee Jetty Scheurwater biedt de komende tijd vier verschillende oefeningen aan met de Bijbel. Oefeningen waarin het verbond van God met de aarde en de mensen centraal staat. De oefeningen sluiten dan ook aan bij het nieuwe jaarthema van de Protestantse gemeente Hilversum.

Het zijn oefeningen waarin op verschillende manieren hoofd, hart en lijf meedoen. De oefeningen staan open voor iedereen en worden begeleid door Jetty Scheurwater.

  • dinsdag 11 oktober 2022: Lectio Divina
  • dinsdag 15 november 2022: Bijbelverhaal in beeld
  • dinsdag 24 januari 2023: De Bijbel lezen ook vanuit jouw perspectief
  • dinsdag 21 maart 2023: Bibliodrama.

Flyer

De oefeningen zijn zowel overdag van 10u30 tot 12u00 als op dezelfde datum ’s avonds van 19u30 tot 21u00/21u30. Plaats van samenkomst is de Bethlehemkerk. Klik hier voor de flyer voor meer informatie over de verschillende onderdelen.
Opgave voor één of meerdere oefeningen en nadere toelichting verloopt via Jetty Scheurwater. Klik hier voor het mailadres.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.