Vespers op woensdag in de maand van gedenken

Net als vorig jaar houdt de Regenboogkerk in november tussen Allerheiligen, Allerzielen en Voleindingszondag avondgebeden waarin we ‘gedenken te sterven’ en onze doden gedenken.

Het eerst volgende avondgebed is op woensdag 15 november om 19u30 in de Regenboogkerk. In de vesper van deze avond klinken teksten uit de Requiemmis van Fauré en Ein Deutsches Requiem van Brahms, deels gesproken en deels gezongen door kamerkoor Akkoord. Voorganger is dominee Heleen Weimar met als thema Rust en vrede. De vesper is ook online mee te vieren via: Kijk mee – De Regenboogkerk Hilversum.

Regenboogkerk, Nassaulaan 2 Hilversum

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.