22 nov: Lux Aeterna in de maand van gedenken

Net als vorig jaar houdt de Regenboogkerk in november tussen Allerheiligen, Allerzielen en Voleindingszondag avondgebeden waarin we ‘gedenken te sterven’ en onze doden gedenken.

Eeuwig licht

Het eerst volgende avondgebed is op woensdag 22 november om 19u30 in de Regenboogkerk. In de vespers van deze avond worden delen uit ‘Lux Aeterna’ van de Deens-Amerikaanse componist Morten Lauridsen gezongen. Voorganger is dominee Oane Reitsma met als thema Eeuwig licht. Met medewerking van kamerkoor Akkoord onder leiding van Cees van der Poel. De vespers is ook online mee te vieren via: Kijk mee – De Regenboogkerk Hilversum.

Regenboogkerk, Nassaulaan 2 Hilversum

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.