Vespers in de Advent

Een half uur op woensdagavond als voorbereiding op het komende kerstfeest. Zowel de Morgenster als de Regenboogkerk nodigen mensen uit om in de weken voorafgaand aan Kerstmis bijeen te komen in de adventsvespers.

De Morgenster viert de vespers samen met de rooms-katholieke parochie H.Hart – H.Joseph in Hilversum-Noordoost op de woensdagen 25 november, 2, 9 en 16 december. Telkens van 19u30 tot 20u00. Er is muziek, gebed, schriftlezing en meditatie. ‘Hoe kostbaar is een kwetsbaar mens’ is het verbindende thema van de vier vespers.

In de Regenboogkerk zijn de adventsvespers op de woensdagen van 2, 9 en 16 december. Eveneens van 19u30 tot 20u00. Het verbindende thema is ‘Liederen bij het Kind’. Centraal staan de Lofzang van Zacharias, het Danklied van Elisabeth en de Lofzang van Maria.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.