Verzin het maar: een nieuwe naam

Sinds 1 januari 2024 zijn de Bethlehemkerk, De Morgenster en de Regenboogkerk samen. Onder de werktitel BeMoRe gebeurt er al heel erg veel samen. De stuurgroep verzet veel werk zodat ze straks echt één geloofsgemeenschap vormen.

Daar hoort een mooie nieuwe naam bij. In de kerken staat een doos waarin u suggesties mag doen voor die nieuwe naam. Komende zondag hoort u hier meer over.

De kinderen hebben vier vrolijke dozen gemaakt. Want naast de Bethlehemkerk, De Morgenster en de Regenboogkerk sluit de Graankorrel uit ’s-Graveland zich aan bij BeMoRe. De vierde doos gaat dus naar ’s-Graveland.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.