Vastenweekend ‘Op zoek naar vrede’

In het weekend van 8 en 9 april gaan jongeren van de Bethlehemkerk, De Morgenster en Regenboogkerk 24 uur vasten voor een goed doel. Ditmaal voor Oekraïense vluchtelingen, via Vluchtelingenwerk.

Het thema van het weekend is ‘Op zoek naar vrede’. De verschillende activiteiten in het weekend staan in het teken hiervan. Er zijn onder meer gesprekken met mensen die een oorlog hebben meegemaakt. En de jongeren gaan samen met Oekraïense kinderen in De Schuilhof Palmpaasstokken maken.

Sponsoractie

De hoop en verwachting is dat de sponsoractie die de jongeren opzetten ruimhartig wordt gesteund. Het weekend staat onder leiding van Piet Meindersma, Corné van Zandwijk, Anne-Mareike Schol-Wetter, Wouter Sluis-Thiescheffer, Jan Weber, Peter van Wesel en Heleen Weimar.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.