Van weversdorp naar mediastad

Op donderdag 17 februari komt historicus Pieter Hoogenraad naar de Instuif in de Bethlehemkerk. Hij geeft een lezing over de geschiedenis van Hilversum onder de titel ‘Van weversdorp naar mediastad’. Aanvang 10u00 uur. Toegang vrij.

Pieter Hoogenraad is een bekend Hilversums historicus en auteur van onder meer ‘Zes eeuwen Hilversummers en hun kerken, 1416 – 2016’, ‘Dominee Van Duyl, dominee, rokkenjager en landverrader’ en ‘De Polar Bear Divisie. De bevrijding van Hilversum’. Onlangs sprak hij bij de 50-jarige herdenking van de brand die de Grote Kerk verwoestte.

Klik hier voor meer informatie.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.