Valentijnsactie voor de Voedselbank

Hoe mooi is het om voor de klant van de Voedselbank een Valentijn te zijn? Dit jaar kan dat. De Bethlehemkerk in Hilversum-Zuid organiseert zaterdag 13 februari een Drive thru voor de Voedselbank. Tussen 10.00 en 17.00 uur staan vrijwilligers klaar om jouw producten in ontvangst te nemen. Dat kan uiteraard volledig coronaproof.

Producten

Welke spullen zijn welkom? Houdbare producten, maar geen alcohol. Denk aan pasta en rijst, groenteconserven en peulvruchten, koffie en thee, sauzen, jam en pindakaas of een pak koekjes. Drogisterij artikelen zoals zeep, shampoo, tandpasta, maandverband, toiletpapier of wasmiddel.

De Bethlehemkerk organiseert iedere tweede zaterdag van de maand deze Drive thru voor de Voedselbank. Adres: Loosdrechtseweg 263, 1215JV  Hilversum.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.