Uitvoering van The Expectation

Op Goede vrijdag, 7 april 2023, wordt in de Bethlehemkerk een gedeelte van het kunstwerk The Expectation uitgevoerd. Een gezamenlijk werk van componist Bert Noteboom en kunstschilder Kees Aalbers. Aanvang 19u30.

Rozen

De koorzang, met onder meer bekende melodieën uit de Mattheus Passion en het Ave Maria, vertelt het lijdensverhaal. Bijbelteksten gelezen door lectoren wisselen de muziek af. Tegelijkertijd zijn er projecties te zien van schilderijen die speciaal voor dit project zijn gemaakt, onder meer het vierluik ‘Rozen vertellen over Gods grote daden’ – zie boven.

Het koor wordt begeleid door Johannes Zwart op orgel/piano en Ellen van Harn op fluit. Lectoren zijn Ellen Swart en Martin Tjalma. De algehele leiding is in handen van Marlene Erdmann.

Bethlehemkerk, Loosdrechtseweg 263 Hilversum
Meer informatie over The Expectation: Expectation (the-expectation.nl)

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.