Uitnodiging: TV-opname ‘Samen Pasen’ 13 april

Morgen, woensdag 13 april, maakt de EO in de Bethlehemkerk TV-opnames van een Paasontbijt en een Paasviering. Voor het ontbijt en de viering zijn alle Oekraïense vluchtelingen in Hilversum uitgenodigd alsook alle leden van de kerken in Hilversum. Je bent van harte welkom om daar bij te zijn.

Voorganger en presentator is dominee Jurjen ten Brinke uit Amsterdam. Het gaat om verbondenheid met elkaar. Het gaat om samen het grootste christelijke feest te vieren ondanks alle angst en verwoesting die de oorlog in Oekraïne teweeg brengt.

Aanmelden

Het ontbijt begint om 8u30 uur en duurt tot ongeveer 10u30. De viering is van 14u00 tot 16u30. Je kunt je aanmelden via samenpasen@bethlehemkerk.nl.

De uitzending van ‘Samen Pasen’ is zondagmorgen, 1e Paasdag 17 april op NPO2 van 9u45 tot 10u20.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.