Tweede zaterdag van de maand: drive-in voor Voedselbank

Sinds afgelopen zaterdag 9 januari houdt de Bethlehemkerk maandelijks een drive-in voor de Voedselbank. Op iedere tweede zaterdag van de maand kunnen producten worden afgegeven op het plein voor de ingang van de kerk.

De eerstvolgende drive-in is zaterdag 13 februari van 10u00 tot 14u00.

Voedseluitgifte vanuit de Bethlehemkerk

Iedere donderdag is er vanuit de Bethlehemkerk uitgifte van de Voedselbank Hilversum-Zuid. De kerk neemt tijdelijk de functie over van de Pniëlkerk die momenteel grondig wordt gerenoveerd. Wekelijks worden voedselpakketten uitgereikt aan gemiddeld 70 gezinnen.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.