Tweede ronde energietoeslag weggeven

De oproep van de diakenen om de energietoeslag te doneren, heeft tot nu toe 3.350 euro opgebracht. Een mooi resultaat. De diaconie van de Protestantse gemeente Gemeente verdeelt de ontvangen giften over de Voedselbank Gooi- en VechtstreekSchuldhulpmaatje, Stichting Leergeld en het Warme Kamers project van het Leger des Heils.

In december ontvangen huishoudens voor de tweede maal een energietoeslag van 190 euro. Opnieuw vragen diakenen de toeslag te schenken voor de deze doelen. De actie loopt nog tot het eind van deze maand. Kunt u de energietoeslag missen? Doneer dan via het rekeningnummer van de Diaconie Protestantse gemeente Hilversum: IBAN NL04 RABO 0373 7117 86. Alvast hartelijk dank voor de gift.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.