Tweede avond over geloofsopvoeding verplaatst

Dinsdagavond 26 januari zou de tweede avond over geloofsopvoeding plaatsvinden met Lucré van Putten. De avond wordt verplaatst.

Organisator Rianne ten Voorde: ‘Na een boeiende eerste avond verheugden we ons op de tweede, met weer nieuwe thema’s. Vanwege de nieuwe coronamaatregelen hebben we besloten deze avond te verplaatsen naar verderop in het jaar. Liefst een moment waarop we lijfelijk bij elkaar kunnen komen en Lucré ons kan inspireren door niet alleen haar kennis in een lezing te delen, maar dat ze ook aan workshoptafels met ons aan de slag kan. Dan is Lucré in haar element en kunnen we nog meer van haar leren. Een nieuwe datum wordt t.z.t. bekendgemaakt.’

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.