Tijdelijke uitbreiding aanstelling Jetty Scheurwater

Dominee Jetty Scheurwater is met ingang van 1 oktober voor in totaal 0,75 werkweek verbonden aan de wijkgemeente van de Bethlehemkerk. Dat is een tijdelijke vermeerdering met een kwart. Deze extra uren worden voornamelijk besteed aan pastorale taken. De tijdelijke oplossing is nodig geworden vanwege afwezigheid van dominee Aster Abrahamsen-den Bok.

De wijkkerkenraad van de Bethlehemkerk schrijft op de website van de kerk: ‘We zijn dankbaar dat ds. Jetty Scheurwater zich beschikbaar stelt voor extra uren. We wensen Aster Abrahamsen van harte het allerbeste in haar herstel. We hopen haar te mogen begroeten ergens in de nabije of latere toekomst. We denken aan haar in verbondenheid.’ 

De Algemene kerkenraad van de PgH stemde onlangs in met de tijdelijke uitbreiding.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.