Theologie voor geïnteresseerden

Dominee Erik van Halsema heeft goede ervaringen met het aanbod van ‘Theologie voor geïnteresseerden’ in Amsterdam.

Het is een cursus voor iedereen die meer wil weten over de Bijbel, over wat er allemaal over God en geloof gezegd is en nog steeds gezegd wordt, over hoe er geloofd wordt in andere godsdiensten. En ook een cursus waar plaats is voor iedereen die naast kennis ook verdieping zoekt van het geloof. Voor iedereen die wil nadenken over de plaats van geloof en kerk in de samenleving.

De cursus is driejarig, telkens van augustus tot en met april op dinsdagochtenden in Amsterdam. Het is ook mogelijk voor één jaar aan te sluiten of delen van de cursus te volgen. Geïnteresseerd? Klik hier voor de website.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.