18 mei: ‘The Passion Hemelvaart’ in Bethlehemkerk

Fotografie Sander Mulkens

The Passion’ krijgt wederom een vervolg met ‘The Passion Hemelvaart’. Na de eerste succesvolle Hemelvaart-editie in 2022 willen KRO-NCRV en de Protestantse Kerk in Nederland samen met de andere partners de kijker verder kennis laten maken met het verhaal van Hemelvaart.

The Passion Hemelvaart is te zien op donderdag 18 mei om 20u30 op NPO 1. De uitzending is vanaf 20u00 samen te beleven in de kerkzaal van de Bethlehemkerk. Na afloop is er gelegenheid om na te praten bij kop koffie/thee, van tevoren aanmelden is niet nodig. Voor meer informatie of vragen: stuur een mail naar passion@bethlehemkerk.nl.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.