Swap Sint: Speelgoedruilbeurs

Waarom cadeautjes kopen voor Sinterklaas als je ze ook kunt ruilen? In Hilversum is er op 24 november in de Bethlehemkerk een ruilmarkt voor speelgoed in de aanloop naar Sinterklaas. Aanvang 19u00.

Het initiatief Swap Sint wil zoveel mogelijk speelgoed een tweede leven geven op de speelgoedruilmarkt. Je ruilt dus jouw speelgoed met dat van andere stadsgenoten. “Het is dé manier om het sinterklaasfeest duurzaam en voordelig te vieren. Het idee is dat er door de ruilbeurs minder nieuwe spullen gekocht worden. We benadrukken dat tweedehands cadeaus geven leuk is. Ons doel is om geen consumeergedrag in de hand werken”, aldus de organisatie.

Meer informatie over het inleveren van het speelgoed lees je hier.
Bethlehemkerk, Loosdrechtseweg 263 Hilversum

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.