Struikelblokken in vespers Stille Week

Iedere avond in de Stille Week een gezamenlijke vesper. Dat doen een drietal PgH-gemeenten en de Hilversumse geloofsgemeenschap De Verbinding. Struikelblokken vormen het centrale thema. Mede ingegeven door de struikelstenen die in verschillende straten van Hilversum liggen als herinnering aan Joodse bewoners die tijdens de Tweede Wereldoorlog zijn weggevoerd en vermoord.

De vespers zijn iedere avond om 19u30 van 29 maart tot en met 3 april te volgen via livestreams van Vitamine G, de Grote Kerk, Diependaalse kerk en De Verbinding. Klik hier voor het overzicht en de streams.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.