Steun Sinterklaasactie Present

Help jij kinderen in Hilversum aan een fijne Sinterklaas? Steun stichting Present bij de inzameling van 180 cadeaus!

Zaterdag 20 november is het zo ver. Sinterklaas bezoekt wederom Hilversum. Reden voor de gemeente Hilversum en Versa Welzijn om 180 kinderen te trakteren op een bioscoopbezoek. Speciaal voor kinderen die zelden een uitje hebben en in moeilijke financiële omstandigheden opgroeien. Veelal kinderen van gezinnen die gebruik maken van de voedselbank. De kinderen ontvangen hiervoor een speciale uitnodiging.  

Word jij Hulpsint?

Uiteraard komt Sinterklaas ook in de bioscoop op bezoek. Stichting Present wil graag met anderen Sinterklaas daarbij helpen. Help je mee om Sinterklaas aan ieder kind in de bioscoop een cadeau te kunnen geven? Richtprijs voor de cadeaus is 15 euro. Doe je mee als Hulpsint? Geef je op via de website van Present. Klik daarvoor hier.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.