Stem op vrijwilliger en vrijwilligersorganisatie van het jaar

Elke dag zetten veel bewoners en organisaties zich in voor een ander. Zij doen dit met veel passie, liefde en betrokkenheid. De gemeente Hilversum wil vrijwilligers en hun organisaties in het zonnetje zetten. Iedereen in Hilversum kan zijn of haar stem uitbrengen en tot 23 november een vrijwilliger of organisatie nomineren. Klik hier voor de criteria en om te nomineren.

Gala

De gemeente Hilversum organiseert een sterrengala voor alle vrijwilligers op donderdagavond 7 december van 19u00 tot 22u00 uur in het Muziekcentrum van de Omroep, Heuvellaan 33. Op deze avond wordt de vrijwilliger en vrijwilligersorganisatie van het jaar bekend gemaakt. Ook jij bent van harte uitgenodigd! Kom gezellig samen met andere vrijwilligers.

Aanmelden kan voor het gala kan hier.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.