Sponsoractie Vastenweekend loopt door

In het weekend van 8 en 9 april hielden jongeren van de Bethlehemkerk, De Morgenster en Regenboogkerk een vastenweekend. Daarmee sloten zij een periode van zes weken af met elke week een uitdaging die goed voor de wereld of iemand anders is. Zoals max drie minuten per douchebeurt of een week vegetarisch eten.

Vluchtelingenwerk

In het vastenweekend hielden de jongeren een sponsoractie voor stichting Vluchtelingenwerk. De groep heeft maar liefst ruim 3.600 euro opgehaald. En de actie loopt nog gewoon door. Op de website van Vluchtelingenwerk is de sponsoractie van de Hilversumse jongeren te volgen èn te steunen. Klik daarvoor hier.

Lees het mooie verslag over het Vastenweekend hier.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.